Не чекаючи дій міської влади і дозволу спецслужб, херсонці пляж «Лілея» вже відкрили

0

На херсонському міському пляжі «Лілея» вже повним ходом триває купальний сезон.

Такими спостереженнями ділиться у фейсбук херсонка Катерина Пономаренко, разом з тим, звертаючи увагу, що дозвільних документів на роботу цей пляж не має.

Пляж «Лілея», Херсон. Народ купається щосили, але я не впевнена, що це безпечно, адже дозвільних документів цей пляж не має, на сайті Головного управління Держпродспоживслужби немає ні слова про нього.

А адже повинно бути: водолазами обстежено дно, підготовлені паспорта підводної частини пляжів. Повинні бути готові до роботи рятувальні пости, урни, роздягальні, обладнані місця для купання дітей, подсыпан пісок.

Нагадаємо, після того, як кілька років тому цей пляж був повернутий у комунальну власність міста, його зовнішній вигляд помітно погіршився. Нещодавно розпорядженням мера пляж нарешті знайшов балансоутримувача — КП «Розвиток спорту»,але поки що цей факт на стан об’єкта ніяк не позначився.

Однак літо і спека беруть своє — не чекаючи благоустрою від влади і, швидше за все, навіть не замислюючись — чи є у пляжу дозвільні документи, херсонці щосили використовують його не за призначенням.

Alexandr Danilov Вода є? Є. Тепла? Тепла. Значить можна сміливо йти купатися.

Катерина Пономаренко Ну от і я так подумала. Незважаючи на це, я збираюся там купатися.

Втім, житель міста Костянтин все ж зауважив, що ситуація з пляжами в Херсоні залишає бажати кращого:

Костянтин Колмаков До чого дожив Херсон, в сезон не працює один із 3 основних міських пляжів. У Гідропарку ситуація теж не фонтан…

Оставить комментарий