У Чорнобаївці через день билися військові і цивільні

0

Літній майданчик приватного кафе в селі Чорнобаївка під Херсоном перетворилася на справжню арену для гладіаторських боїв» за участю місцевої молоді і військовослужбовців, дислокованої тут вертолітної бригади армійської авіації.
На цьому п’ятачку по вулиці Херсонській через день по дріб’язковим приводів виникали бійки, причому підігріті спиртним завсідники часом завдавали один одному серйозні травми і каліцтва.

Офіціанти натискали «тривожну» кнопку, однак забіяки, як правило, встигали розбігтися до приїзду поліцейського патруля або групи затримання охоронної служби. А на наступну ніч все повторювалося.

Доносяться з майданчика по ночах крики і музика остаточно допекли мешканців будинків по сусідству, і вони завалили всі інстанції скаргами. І тут місцеві влади надійшли рішуче: власника кафе викликали в сільраду, де пред’явили йому ультиматум – або прибираєш літній майданчик добровільно, або це буде зроблено через суд.

Підприємець пішов на поступки, і чотири металевих столика, намертво вправлених в бетон, після бесіди в сільраді спиляли. Тепер на літньому майданчику – тиша і благодать: випивати стоячи під відкритим небом любителям «гладіаторських боїв» стало некомфортно.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині після військових загорілася трава і мало не загорівся ліс, — ЗМІ

 

Оставить комментарий