Затриманого керівника «РИА Новости Украина» перевезли в Херсон

3

Керівника інформаційного ресурсу «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського затримали 15 травня у Києві за підозрою у державній зраді. Його справу веде прокуратура Автономної Республіки Крим, офіс якої розташований в Херсоні.

Затриманого керівника інформаційного ресурсу «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського правоохоронці доставили з Києва до Херсона для обрання запобіжного заходу. Про це «РИА Новости» 16 травня повідомив його адвокат.

У Херсоні розташований офіс прокуратури Автономної Республіки Крим, яка веде справу Вишинського.

15 травня в офісі «РИА Новости Украина» в Києві пройшли обшуки. У Службі безпеки України заявили, що разом з прокуратурою Автономної Республіки Крим розкрили діяльність мережі медиаструктур, підконтрольних Російської Федерації.

Керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського затримали за підозрою у державній зраді.

Російський пропагандист Дмитро Кисельов назвав Вишинського своїм другом. «Кирил – наш колега і друг. Я знаю його більше 15 років, він – блискучий журналіст», – підкреслив він.

Вишинський народився у лютому 1967 року, 30 вересня 2015 року президент Росії Володимир Путін задовольнив його заяву про набуття російського громадянства. За даними сайту «Миротворець», в 2014 році він був нагороджений у Росії орденом «За заслуги перед Вітчизною» за «об’єктивне висвітлення подій в Криму».

Оставить комментарий