Зниклу у Херсоні школярку поліцейські знайшли в Миколаєві

0

Тиждень херсонські поліцейські розшукували 17-річну дівчину, яка втекла з дому. Школярка неодноразово залишала місце проживання і займалася бродяжництвом.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області, на цей раз неповнолітня вранці закрила батьків в будинку і втекла. У той же день ювенальні поліцейські знайшли її в Херсоні і повернули додому. Але на наступний день дівчина знову втекла. На її пошуки задіяли працівників відділу ювенальної превенції та Білозерського відділення поліції. Орієнтування розмістили в найбільш відвідуваних місцях, поширювали в ЗМІ.

— Скоро ми отримали телефонний дзвінок від жительки міста Миколаїв. Вона розповіла, що схожу дівчину бачила в центрі міста, — повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

З допомогою миколаївських колег херсонські ювенальні поліцейські знайшли неповнолітню втікачку в центрі Миколаєва.

З дівчиною було все добре. Вона розповіла, що весь час жила у друзів. Також пояснила, що їй подобається жити окремо від батьків і ні від кого не залежати. Поліцейські відвезли школярку додому, з нею і батьками провели профілактичну бесіду.

Оставить комментарий